jandarma genel komutanlığı sözleşmeli erbaş alımı

Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

Jandarma sözleşmeli uzman erbaş alımı ilanına çıktı.
Jandarma personel temin faaliyetleri kapsamında sözleşmeli uzman erbaş alımı için ilana çıktı. BAŞVURU TARİHLERİ 29 Ocak-30 Haziran 2018 DUYURU 

DAHA ÖNCE BAŞVURAN VE BAŞARILI OLAN ADAYLARIN TEKRAR BAŞVURU YAPMAMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

UZMAN ERBAŞ TEMİNİ FAALİYETLERİ, İHTİYAÇ TAMAMLANINCAYA KADAR DÖNEMLER HALİNDE SÜREKLİ DEVAM EDECEKTİR. LÜTFEN KILAVUZU OKUYARAK ÖZELLİKLE YAŞ, DOĞUM TARİHİ VE TERHİS TARİHİ İLE İLGİLİ KISTASLARA DİKKAT EDEREK BAŞVURUNUZU YAPINIZ.

Jandarma personel temin işlemleri, uzman çavuş alımı, uzman erbaş alımı, sözleşmeli er başvuru, jandarma uzman çavuş alımı, tsk personel alımı işlemleri için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz. Ayrıca 2018 sözleşmeli er olmak istiyorum, türk silahlı kuvvetleri personeli olarak bu vatana hizmet etmek istiyorum diyenler başvurabilirler. Tsk personel alımı belirli dönemlerde gerçekleştirilmektedir ve sözleşmeli er olmak için gerekli şartları taşımanız gerekmektedir. Uzman çavuş, uzman onbaşı, jandarma özel harekat, jöh, erbaş gibi konularda tüm bilgiler tsk tarafından açıklanmıştır. Jandarma tsk bünyesinde uzman çavuş alımı, uzman onbaşı alımı, sözleşmeli er başvuru, uzman erbaş başvuru, jandarma uzman çavuş alımı yapılmaktadır.

Türk Silahlı Kuvvetleri başvuru yapmak için BURAYI TIKLAYIP uygulamayı indiriniz.

 

Lütfen Yorumunuzu Yazınız.