sözleşmeli er olmak

Malatya Valiliği de “sözleşmeli er alınacak” duyurusu yaptı

Sözleşmeli er alınacak 2018

Malatya Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “sözleşmeli er olmak isteyen vatandaşlarımız  ön kayıt yapma suretiyle başvuruda bulunabileceklerdir” denildi. Online başvuru kılavuzu ve tüm işlemler için burayı tıklayınız. 

4 bin TL maaşla sözleşmeli er alınacak

Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın ihtiyaç duyduğu kritik kadro görev yerlerindeki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla sözleşmeli er alınacak. Sözleşmeli erlere, komando, hudut birliği ve diğer birliklerdeki görevleri ve hizmet yılına göre 3 bin 144 TL ile 4 bin 182 TL arasında maaş verilecek.

Sözleşmeli er başvuru yap 2018

Malatya Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Personel seçim faaliyeti 14 Mart 2018 tarihinde 10.00-15.00 saatleri arasında 2. Ordu MEBS A.K.’lığı Mareşal Fevzi Çakmak-1 Kışlası’nda icra edilecektir. Bu nedenle sözleşmeli er olmak isteyen vatandaşlarımız   ön kayıt yapma suretiyle başvuruda bulunabileceklerdir” denildi.

 Açıklamada, sözleşmeli erler, komando, hudut birliği ve diğer birliklerdeki görevleri ve hizmet yılına göre 2 bin 144 TL ile 4 bin 182 TL arasında maaş alacağı belirtildi.

Sözleşme sonu ikramiye olarak 1 yıl için 8 bin 23 TL, 7 yıl için 89 bin 339 TL ödeme yapılacağı kaydedildi. Online başvuru kılavuzu ve tüm işlemler için burayı tıklayınız. 

%d blogcu bunu beğendi: