sözleşmeli er başvuru maaşları

Sözleşmeli Er Başvuru Yap Başvuru Formu İndir 2018

Sözleşmeli Er Başvuru Yap Başvuru Formu İndir 2018

Sözleşmeli Er Başvurusu

Kara Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er ve erbaş alımı için harekete geçti.  Sözleşmeli er  olmak isteyenler başvuruda bulunabilir.

Sözleşmeli er olmak için 3 ana şart bulunmaktadır.

Bunlar;
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
En az ilköğretim veya yurt dışındaki dengi okul mezunu olmak,
Askerlik hizmetini erbaş ve er olarak tamamlamış olanlardan 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle 25 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1993 tarihi ve sonrasında doğanlar), Askerlik hizmetine başlamamış veya askerlik hizmetini tamamlamamış olanlardan, 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle 20 yaşından gün almış ve 25 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1993 tarihi ile 31 Aralık 1998 tarihleri arasında doğanlar). Sözleşmeli er başvuru kılavuzu danışmanlığına erişmek için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki 3 ana şartı taşıyorsanız başvuru kılavuzuna uygun olarak işlemlerinize başlayabilirsiniz. Daha sonra online olarak  internet sitesinden ön başvurunuzu yaparak askerlik mesleğine bir adam atabilirsiniz. Sözleşmeli er başvuru ve mülakat konusunda ve diğer hususlarda merak ettiğiniz soruları sormak için buraya tıklayınız.

KKK Sözleşmeli Er Başvuru Formu doldurmak için daha detaylı bilgi almak ve online kılavuz uygulamasını indirmek için  buraya tıklayınız.