İlkokul Mezunu Uzman Erbaş Çavuş

TSK 21 Bin Sözleşmeli Er Alacak!

TSK 21 Bin Sözleşmeli Er Alacak!

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) 21 Bin sözleşmeli er alımı yapacak. Sözleşmeli er olmak isteyen adaylar online başvuru kılavuzlarını okuyarak ilgili formları doldurmalıdır. Bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi almak ve online başvuru kılavuzu danışmanlığı uygulamasına erişmek için  burayı tıklayın.

Faaliyetlerini Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde devam ettirmekte olan Türk Silahlı Kuvvetleri aralıklarla ihtiyaçları doğrultusunda kuvvet komutanlıkları olan Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyelerinde istihdam etmek üzere tsk sözleşmeli er alımları gerçekleştirmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin 2018 yılı başından sonuna kadar toplam 21 bin kişilik sözleşmeli er alımı yapacak.

SÖZLEŞMELİ ER ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Türk Silahlı Kuvvetleri sözleşmeli er personellerini Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyelerinde görev yapması için almakta olup ilanlar yayımlandıkça adaylardan hangi şartların aranacağı kamuoyuna duyurulacaktır.

SÖZLEŞMELİ ER İLANLARI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Peki ilanlar ne zaman yayımlanacak, tarihler belli oldu mu? Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri TSK 2018 yılının sonuna kadar toplam 21 Bin kişilik sözleşmeli er alımı yapacaktır.  Bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi almak ve online başvuru kılavuzu danışmanlığı uygulamasına erişmek için  burayı tıklayın.