tsk personel alımı başvuru yap

TSK personel alımı başvuru yap

Tsk personel alımı başvuru yap

Milli Savunma Bakanlığı, Tsk personel alımı başvuru yap kapsamında 43 bin personel alımı yapacağını açıkladı. 2018 TSK personel alımı başvuru yap işlemleri ne zaman? TSK personel alımı başvurusu nasıl yapılır ?

Türk Silahlı Kuvvetleri ( TSK) personel ihtiyacını karşılamak için Milli Savunma Bakanlığı(MSB) çalışmalarına devam ediyor. Tsk personel alımı başvuru yap, Milli Savunma Bakanlığınca yürütülen Türk Silahlı Kuvvetlerinin personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalar kapsamında bu sene 42 bin 938 personel alınacak.

İşlemlere başlamak için sözleşmeli er başvuru yap cep telefonu uygulamasını burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

Milli Savunma Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetlerine kaliteli, eğitimli ve milli duyarlılığı yüksek personel kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişiminin ardından Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine sızan terör örgütü üyelerinin orduyla bağı kesilirken eğitimli ve disiplinli personel yetiştirilmesine yönelik çalışmalar da devam ediyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik olarak bu yıl 42 bin 938 personel alınacak. Bunların 3 bin 755’ini subay, 5 bin 375’ini astsubay, 13 bin 213’ünü uzman erbaş ve 20 bin 595’ini sözleşmeli erbaş ve erler oluşturacak.

İşlemlere başlamak için tsk personel alımı başvuru yap cep telefonu uygulamasını burayı tıklayarak indirebilirsiniz.